EH100M220GBBPKKKS00R
EH100M220GBBPKKKS00R
  1. Home>
  2. Shop>
  3. EH100M220GBBPKKKS00R
  • Previous Product
Awaiting product image
EH100M220GBBPKKKS00R
SKU: ee190f9246cd Category: Conductive Polymer Capacitors
Related products
  • VT Quick View
    • VT Quick View
    • Conductive Polymer Capacitors
    • VT
    • Read more
  • EL Quick View
    • EL Quick View
    • EL
    • Read more
  • EH Quick View
    • EH Quick View
    • EH
Product
  • Aluminum Electrolytic Capacitor
    • V Chip
    • Radial
      • Standard
      • Miniature
      • Low Impedance
      • High Reliability
      • Special
    • Snap in, LUG Terminal
    • Screw Terminal
  • Conductive Polymer Hybrid Capacitors
Download
  • Part Number SystemOpens in a new tab
  • E-CatalogOpens in a new tab
About Su’scon
  • Company Profile
  • Milestone
  • Quality Policy
Product
Service Locations
  • Su’scon Service Locations
  • Su’scon Service Locations
Contas Us
×
Cart
<90 ppm Pb: Lead
<5 ppm Cr6+:Hexavalent chromium
<5ppm Hg: Mercury
<5 ppm Cd: Cadmium
<100ppm PBB: Polybrominated biphenyls
<100ppm PBDE: Polybrominated diphenylethers